dead 4 Takipçi | 32 Takip
Kategorilerim

haber

Justin Bieber

Diğer İçeriklerim (34)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (4)
30 10 2012

Chris Brown ın dövmesi fazla tanıdık

Chris Brown ın dövmesi fazla tanıdık |  görsel 1

2009 yılında, sevgilisi Rihanna 'yı döverek hastanelik eden Amerikalı şarkıcı Chris Brown, Rihanna 'nın polis tutanaklarına giren görüntüsüne çok benzeyen bir dövme yaptırdı. Brown'un basın sözcüsü dövmenin Rihanna 'yla alakası olmadığını söylese de, aradaki benzerlik dikkat çekici.

Brown'un basın sözcüsü yaptığı açıklamada bu dövmenin Meksika 'da kutlamam Ölüler Bayramı'nı sembolize ettiğini açıkladı. Açıklamaya göre 23 yaşındaki şarkıcı, dövmesinin "şekerli kafatası" (sugar skull) sembolünden alıntılayarak kendisi tasarladı. Brown'un basın sözcüsü "söz konusu dövme Rihanna ya da herhangi başka bir istismara uğramış kadın değildir" derken, Rihanna bu konuda henüz bir açıklama yapmadı.

Radikal'in haberine göre polis raporlarına göre 2009 yılındaki olayda Brown, Rihanna 'nın başını araba camına vurmuş, yüzüne ardı ardına yumruklar atmış, sol kulağını ve parmaklarını ısırmış, başını kollarının arasında sıkıştırarak bilincini yitirmesine sebep olmuştu. İkilinin bugünlerde tekrar beraber olduğu konuşuluyor. 

0
0
0
Yorum Yaz